custom-banner

Strategický nákupca (logistické služby ALEBO priamy materiál) s angličtinou

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

  • Miesto práce:
  • Ponúkaný plat (základná mzda):
    1500 EUR
    (od 1 500 EUR v závislosti od skúseností + 13. plat + performance based bonus)
    Zobraziť viac
  • Druh pracovného pomeru:
  • Termín nástupu do práce:

Hľadáme človeka s trojročnými skúsenosťami s nákupom logistiky ALEBO priameho materiálu.

Náplň práce:

• výber nových dodávateľov a udržiavanie pozitívnych vzťahov s už existujúcimi dodávateľmi na lokálnej, regionálnej a národnej úrovni
• vyjednávanie podmienok spolupráce s dodávateľmi
• komplexná informovanosť o dodávateľových výdavkoch
• implementovanie plánov a stratégií na každoročné znižovanie nákladov
• odborná asistencia pri všetkých súvisiacich dotazoch
• blízka spolupráca s právnym oddelením a finančným oddelením
• účasť na tendroch a aukciách
• dodržovanie KPI´s – šetrenie, obnovenie zmlúv
• identifikácia nefunkčných procesov a ich následná zmena

Benefity a ďalšie výhody:

• 13. plat
• bonus za odporučenie vhodného kandidáta
• extra príspevok na stravné lístky
• zľavy na produkty firmy
• škôlka
• balíček životného poistenia a zdravotnej starostlivosti
• relokačný bonus
• 25 dní dovolenky a sick days
• extra platené voľno pri špeciálnej životnej udalosti (svadba, narodenie dieťaťa a iné)
• školenia a rozvoj

Informácie pre uchádzača:

Nástup ASAP

Všeobecne požadované znalosti:

• skúsenosti so strategickým nákupom logistiky ALEBO priameho materiálu
• schopnosť budovať vzťahy, prezentačné a komunikačné zručnosti
• organizovanosť a schopnosť priorizovať
• flexibilita
• schopnosť vyjednávať

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské s maturitou
  • Jazykové znalosti:
    Anglický jazyk (pokročilý - C1)