custom-banner

Procesný inžinier z automotive so skúsenosťami so vstrekolismi (angličtina)

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

  • Miesto práce:
    Lozorno
  • Ponúkaný plat (základná mzda):
    1200 EUR
    (od 1 200 EUR mesačne BRUTTO v závislosti od skúseností a zručností kandidáta + mesačné prémie + letný a zimný bonus)
    Zobraziť viac
  • Druh pracovného pomeru:
  • Termín nástupu do práce:

Pre nášho klienta, medzinárodnú spoločnosť a významného TIER 1 automotive dodávateľa, hľadáme procesného inžiniera so skúsenosťami so vstrekovaním plastov z automotive.

Náplň práce:

• neustále zlepšovanie výrobných procesov, spolupráca s ostatnými oddeleniami na optimalizácii a vývoji výrobných procesov, analýza procesov a implementácia zmien
• zabezpečenie nábehu výroby s cieľom dosiahnuť nulovú úroveň nepodarkov
• optimalizácia a štandardizácia výrobných procesov (zavádza POKA-YOKE, KAI-ZEN, Lean, atď.)
• technická podpora tímu zákazníka
• práca s výkresmi (porovnávanie skutočného stavu s výkresovou špecifikáciou, vytváranie skíc a podkladov do prezentácií, atď.)
• pravidelný reporting nadriadenému
• ďalšie úlohy podľa pokynov nadriadených v rámci pracovnej náplne

Benefity a ďalšie výhody:

• doprava z rôznych smerov Bratislavy a Záhoria
• zabezpečené ubytovanie v Bratislave
• výkonnostné prémie
• 5 dní dovolenky nad rámec zákona
• jednozmenka
• príplatok za prácu cez sviatok 150 %
• príspevok do tretieho piliera

Informácie pre uchádzača:

Nástup ASAP

Všeobecne požadované znalosti:

• skúsenosti s nastavovaním procesov z automotive
• skúsenosti so vstrekovaním plastov z automotive
• anglický jazyk na komunikatívnej úrovni
• skúsenosti s flowcharts
• skúsenosti s FMEA, Poka-Yoke
• Six Sigma a Lean výhodou

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské s maturitou
  • Jazykové znalosti:
    Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)