custom-banner

Team Leader tímu vývoja produktov s angličtinou a so skúsenosťami z automotive (R&D)

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

  • Miesto práce:
  • Ponúkaný plat (základná mzda):
    1900 EUR
    (od 1 900 v závislosti od skúseností a zručností kandidáta + 13. plat + variabilná zložka mzdy)
    Zobraziť viac
  • Druh pracovného pomeru:
  • Termín nástupu do práce:

Pre nášho klienta, novovznikajúce výskumné a vývojové centrum hľadáme prvých team leadrov, ktorí budú mať na starosti vedenie celých projektov od akvizície až po SOP.

Náplň práce:

- zodpovednosť za koordináciu a realizáciu vývoja v rámci projektu
- kontrola sériových projektov, manažment riadenia zmien, nákladových zlepšení
a zisku
- plánovanie a realizácia projektov od akvizície až po začatie sériovej výroby
- zodpovednosť za úspešný štart výroby v požadovanom termíne a v požadovanej kvalite, kontrola milestonov
- zodpovednosť za kontrolu opatrení na zníženie výdavkov a dodržanie rozpočtu
- zodpovednosť za kontrolu a úspešnú implementáciu všetkých plánovaných zmien so zákazníkom a dodávateľmi
- globálny zmenový manažment (SAP, GTA+)
- komunikácia so zákazníkmi a dodávateľmi

Benefity a ďalšie výhody:

- 13. plat a variabilná zložka mzdy
- možnosť profesijného rastu, odborné a jazykové kurzy zdarma
- flexibilný pracovný čas
- príspevok na DDS
- dovolenkový príspevok a iné

Informácie pre uchádzača:

Nástup ASAP

Všeobecne požadované znalosti:

- minimálne 3 roky praxe Z R&D v automotive (skúsenosť s vedením projektu)
- schopnosť čítať výkresové dokumentácie
- skúsenosti s product development process (PDP)
- aktívna znalosť anglického jazyka (minimálne B2), nemecký jazyk výhodou
- orientácia na zákazníka
- inovatívne myslenie
- ochota cestovať
- MS Office
- SAP - výhodou

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    vysokoškolské I. stupňa (bakalárske)
  • Jazykové znalosti:
    Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)
    Nemecký jazyk (stredne pokročilý - B2)