custom-banner

Plánovač logistiky (angličtina alebo nemčina) z automotive

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

  • Miesto práce:
    Lozorno
  • Ponúkaný plat (základná mzda):
    950 EUR
    (od 950€ v závislosti od skúseností a zručností kandidáta)
    Zobraziť viac
  • Druh pracovného pomeru:
  • Termín nástupu do práce:

Pre nášho klienta, medzinárodnú spoločnosť a významného TIER 1 automotive dodávateľa, hľadáme plánovača logistiky.

Náplň práce:

- zodpovednosť za zabezpečenie dodávok smerom k finálnemu zákazníkovi
- plánovanie výroby semi-finálnych a finálnych výrobkov na základe spracovania objednávok
- kontrola dodržiavania výrobného plánu
- optimalizovanie procesov na zabezpečenie včasných dodávok k zákazníkovi
- plánovanie expedície a dopravy hotových výrobkov k zákazníkovi
- vystavovanie logistických reklamácií
- reporting

Benefity a ďalšie výhody:

- doprava z rôznych smerov Bratislavy a Záhoria
- zabezpečené ubytovanie v Bratislave
- 5 dní dovolenky nad rámec zákona
- práca cez sviatok 150 %
- príspevok do tretieho piliera

Informácie pre uchádzača:

Nástup ASAP

Všeobecne požadované znalosti:

- plynulá komunikácia (B2) v anglickom ALEBO nemeckom jazyku
- MS Office, najmä Excel (pivots, lookup & reference)
- skúsenosti v automotive na obdobnej pozícii
- zodpovedný prístup k práci
- komunikatívnosť
- samostatnosť
- rozhodnosť

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské s maturitou
  • Jazykové znalosti:
    Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)
    Nemecký jazyk (stredne pokročilý - B2)