custom-banner

Procesný inžinier (FMEA) s angličtinou (skúsenosti z automotive výhodou)

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

  • Miesto práce:
  • Ponúkaný plat (základná mzda):
    1200 EUR
    (od 1 200 EUR mesačne BRUTTO v závislosti od skúseností a zručností kandidáta + mesačné prémie + osobné ohodnotenie)
    Zobraziť viac
  • Druh pracovného pomeru:
  • Termín nástupu do práce:

Pre nášho klienta z oblasti automotive hľadáme procesného inžiniera.

Náplň práce:

- zvyšovanie efektívnosti, produktivity a znižovanie nákladov výrobného procesu
- spolupráca na layoute závodu, implementácii nových prípravkov a výrobných liniek
- vypracovanie výrobnej dokumentácie a pracovných postupov, ich aktualizácia
- školenie operátorov
- meranie cyklových časov
- analýza chybovosti vo výrobe, návrhy a implementácia nápravných opatrení
- zodpovednosť za zverený proces/FMEA, monitorovanie procesov

Benefity a ďalšie výhody:

- mesačné bonusy
- osobné ohodnotenie
- príspevok na DDS
- plaváreň, posilňovňa, ovocné dni
- iné

Informácie pre uchádzača:

Nástup ASAP

Všeobecne požadované znalosti:

- angličtina na úrovni B2 a vyššie (denná komunikácia v AJ)
- technické myslenie, orientácia na procesné metódy
- skúsenosti s FMEA a flowcharts
- MS Office (najmä Excel) a AutoCAD
- tímový hráč
- samostatnosť
- komunikačné a organizačné schopnosti
- flexibilita a ochota cestovať
- skúsenosti so zváracími procesmi výhodou
- nemčina alebo francúzština výhodou

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    vysokoškolské I. stupňa (bakalárske)
  • Jazykové znalosti:
    Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)