Ekonóm, ekonómka

29.11.2020 JOPI ČS s.r.o.
Miesto práce: Ekonómku/ ekonóma hľadáme na centrálu: adresa Vlčany č. 1434, 925 84 Vlčany
Nitriansky kraj; Šaľa
Typ pracovnej ponuky: Ekonóm
Ponúkaný plat (základná mzda): 900 EUR
Na pracovnom pohovore sa upresnia platobné podmienky.
Termín nástupu do práce: od 6.11.2020 do 31.12.2020
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Termín ukončenia výberového konania: 31.12.2020
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Do našej spoločnosti hľadáme ekonómku/ ekonóma. Bude zodpovedať hlavne za:
- vedenie účtovných záznamov v súlade s účtovnou metodikou, účtovnými osnovami a pravidlami, spracovávanie mesačnej účtovnej uzávierky spoločnosti, kontrola bankových výpisov a pohybu na firemnom účte a kontokorentnom účte, realizovanie bankových úhrad, úzka spolupráca s audítorom iné úlohy súvisiace s prácou na účtovnom oddelení, účasť na operatívnych stretnutiach spoločnosti. Spoločnosť uprednostňuje uchádzačov , ktorí majú skúsenosť s prácou v účtovnom programe OMEGA.

Iné výhody:

Príjemné pracovné prostredie .
Pracovná doba v pracovných dňoch od 07.30 do 16:00.
Zaškolenie do pracovných postupov v rámci spoločnosti.
Maximálna podpora nášho pracovného tímu.

Ďakujeme za prejavený záujem, ale kontaktovať budeme len uchádzačov , ktorí spĺňajú požiadavky na zverejnenú pozíciu.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: vysokoškolské I. stupňa (bakalárske)
Vhodné pre absolventov: Nie

Iné znalosti:

Podvojné účtovníctvo

vodičský preukaz - výhodou

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

V súčasnej dobe prevádzkujeme 12 čerpacích staníc , kde Vám okrem širokej ponuky výrobkov ponúkame aj vynikajúcu kávu, veľký výber nealko nápojov a rýchle občerstvenie. Okrem čerpacích staníc prevádzkujeme aj 4 benkalory (v Bratislave, v Šali, v Galante a v Komárne).

Adresa:

JOPI ČS s.r.o.
Makov 3005
Makov
Slovenská republika

Kontaktné údaje:

Makov 3005, Makov, 023 56, Slovenská republika