Obsluha strojov / operátor výroby

15.01.2021 C.E.P. Scherdel Pružiny, spol. s r.o.
Miesto práce: Javorinská 1200/4, Myjava
Trenčiansky kraj; Okres Myjava; Myjava
Pozícia / odvetvie: Automobilový priemysel, Strojárstvo, technika a rozvoj, Výroba; Operátor strojov a zariadení, Operátor strojov a zariadení v strojárstve, Operátor výroby
Ponúkaný plat (základná mzda): 4,20 EUR/hod.
vrátane výkonnostných prémií a odmien na mesačnej báze, plus ostatné príplatky vrámci Zákonníka práce, zvýšenie mzdy po skončení skúšobnej doby a v súvislosti s dobre odvedenou prácou i v ďalších obdobiach
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 5

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Zakladanie dielov do zvarovacích prípravkov, odoberanie hotových dielov, vizuálna kontrola, trojzmenná prevádzka.

Benefity a ďalšie výhody:

- odmeňovanie a ďalšie nadštandardné bonusy v zmysle podnikovej dohody (13-ty a 14-ty plat, kvartálne prémie, dochádzkový bonus 50,-EUR/mesiac, vernostné, príspevok na cestovné a ďalšie bonusy, sociálny program)
- stabilné zázemie zahraničnej spoločnosti

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie
Vhodné pre absolventov: Áno

- manuálna zručnosť
- zodpovednosť
- pracovné nasadenie
- samostatnosť

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Výroba zváraných a ohýbaných dielov pre automobilový priemysel

Oblasť pôsobenia:

Výroba drôtených výrobkov, reťazí a pružín

Adresa:

C.E.P. Scherdel Pružiny, spol. s r.o.
Javorinská 1200/4
Myjava
Slovenská republika

Kontaktné údaje:

Ivana Foltýnová
Javorinská 1200/4, Myjava, 907 01, Slovenská republika
Tel: 034 6946 710