Pracovník Dezinfekčných služieb

30.10.2020 František Kosorín Služby - frankie

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Nitriansky kraj; okres Levice
Typ pracovnej ponuky: Upratovačka
Ponúkaný plat (základná mzda): 20,00 EUR/hod.
Práca vhodná aj na živnosť
Termín nástupu do práce: od 1.11.2020
Druh pracovného pomeru: brigáda
Počet voľných miest: 2

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Dezinfekcia kancelárskych priestorov, predajní, domácností, výrobných závodov.

Jedná sa o nový druh tzv. POLYMÉROVÚ DEZINFEKCIU.
Prístroj vytvára suchú hmlu .
Poly je najnovší typ polymérovej, vodou riediteľnej dezinfekcie. Je bez chlóru, v používanej koncentrácii nie je dráždivá ani toxická. Aplikuje sa za prítomnosti ľudí a zvierat.

Životopis poprosím zasielať na mail.

Informácie pre uchádzača:

Predpoklady :
- 100 % spoľahlivý
- Zodpovedný prístup k práci
- Bezúhonný
- Flexibilný

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Vhodné pre absolventov: Nie
Vodičský preukaz: B

Výhodou vlastné vozidlo ( preplácané dopravné náklady )