custom-banner

Ortopedický technik

26.11.2020 INDEX NOSLUŠ s.r.o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Bratislava
Typ pracovnej ponuky: Služby; Pomocný pracovník
Ponúkaný plat (základná mzda): 1000 EUR
1000€ brutto/mesiac + bonusy
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Pre nášho klienta, ktorým je spoločnosť zaoberajúca sa výrobou a predajom zdravotníckych, ortopedickoprotetických pomôcok a obuvi, hľadáme Ortopedického technika na merné miesta v rámci Bratislavy.

Úspešný kandidát by mal mať úplné stredoškolské zdravotnícke vzdelanie v odbore Ortopedický technik, Fyzioterapeut, Zdravotnícky asistent. V prípade ukončeného vzdelania v odbore Fyzioterapeut alebo Zdravotnícky asistent, je nutnosťou doplniť si vzdelanie nadstavbovým štúdiom popri zamestnaní. Vzdelávanie popri zamestnaní hradí náš klient.

Hľadáme kandidáta, ktorý má prax v danom odbore, ale zároveň má možnosť uplatniť sa aj absolvent.

Náplň práce:
-branie mier a výroba ortopedicko-protetických zdravotníckych pomôcok na mieru podľa predpisu lekára
-stanovenie výrobného plánu zdravotníckej pomôcky v ortopedických dielňach
-poskytovanie zdravotného poradenstva pacientom
-práca s modernou prístrojovou technikou
-komunikácia a spolupráca s lekárom

Iné výhody:

-motivačné ohodnotenie formou bonusového systému
-pružný pracovný čas
-služobné vozidlo, telefón a notebook
-príspevok DDS
-športové podujatia

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Vhodné pre absolventov: Áno
Vodičský preukaz: B

Iné znalosti:

Microsoft Excel, Microsoft Word

-úplné stredoškolské zdravotnícke vzdelanie v odbore Ortopedický technik, alebo Fyzioterapeut, Zdravotnícky asistent - nutné doplniť nadstavbové štúdium, ktoré plne hradí klient
-prax na danej pozícii - výhoda (branie mier, sadrovanie, skúsenosti so spracovaním termoplastov)
-zodpovednosť, precíznosť, manuálna zručnosť, predstavivosť, technický talent
-príjemné vystupovanie a komunikatívnosť