Operátor výroby AUTOSEDADIEL, SKLADNÍK, VODIČ VZV, RETRAK - VODERADY okr. Trnava - Nástup IHNEĎ *UBYTOVANIE ZADARMO, zmluvná DOPRAVA z okolia*

EPF Group, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

VÝROBA AUTOSEDADIEL !!!
*** voľné pozície - OPERÁTOR VÝROBY.. SKLADNÍK/vodič VZV (w1, C) ***

Pohovor – streda – Nástup - štvrtok
Miesto práce: VODERADY (okr. Trnava)

Náplň práce:
OPERÁTOR VÝROBY - výroba špičkových sedačiek pre svetové automobilové značky, montáž dielov, obsluha montážnej linky, kontrola kvality výrobkov podľa predpísaného postupu, dodržiavanie predpísaných pracovných postupov a noriem kvality

SKLADNÍK/VODIČ VZV - manipulácia s materiálom v sklade, práca s paletovým vozíkom, zodpovednosť za nepretržitý tok materiálu zo skladu k výrobným linkám, zásobovanie linky materiálom, inventúry, zodpovednosť za dôsledné dodržiavanie FIFO systému pri vyskladňovaní materiálu, zodpovednosť za správne odoberanie materiálu z príslušných dokov podľa plánu, zabezpečenie bezpečnej manipulácie s obalmi a ich ochrana pred poškodením, zodpovednosť za zverený VZV, zaisťovanie poriadku a čistoty v sklade .. POTREBNÉ PLATNÉ OPRÁVNENIE NA VZV skupina C a W1 !

Pracovný čas: 7,5 hod pracovný čas, 3- zmenná prevádzka – práca v čistom, bezprašnom a klimatizovanom prostredí...

Získajte viac informácií na:
kontakt: +421 917 839 697
Bezplatná linka: 0800 500 520

Ponúkaný plat

1030 - 1080 EUR

Upresnenie platových podmienok

Ponúkaný plat (brutto):
1/ OPERÁTOR VÝROBY - základ 877€ brutto,
2/ Skladník - Vodič VZV: 1064 €
Retrak: 1126 €
- výkonnostný, dochádzkový bonus - 10% Základnej mzdy
- mesačná dochádzková odmena 100€ (podmienka je odpracovaný celý mesiac bez PN a Absencii)
+ zákonné príplatky za poobedné, nočné, víkend, nadčas, št. sviatok..

Benefity a ďalšie výhody

Zabezpečené: zaškolenie, doprava – 8 €/mesačne, ubytovanie ZADARMO v Trnave alebo Galante, stravovanie v závodnej jedálni / stravovacia karta / zrážka len 0,74€ za obed, pitný režim, 2x káva zdarma počas zmeny, pracovný odev a obuv, týždenné zálohy, bezúročné mikropôžičky, bezplatné právne poradenstvo !!!

DOPRAVA:
1) Veľké Úľany, Jelka, Senec, Pezinok, Cífer, Voderady
2) Piešťany, Drahovce, Madunice, Červeník, Hlohovec, Šulekovo, Trakovice, Motorest Bučany, Trnava, Zeleneč, Voderady
3) Iža, Komárno, Hadovce, Kameničná, Štagnóca Osada, Kolárovo, Dedina Mládeže, Neded, Vlčany, Šaľa, pri Kajali, Galanta, Sládkovičovo, Pusté Úľany, Pavlice, Voderady
4) Vozokany, Mostová, Čierny Brod, Galanta, Sládkovičovo, Abrahám, Hoste, Majcichov, Voderady
5) Smolenice, Boleráz, Kľčovany, Šelpice, Trnava, Suchá nad Parnou, Biely Kostol, Trnava, Hrnčiarovce, Voderady
6) Sereď, Vlčkovce, Opoj, Voderady
7) Opoj, Voderady
8) Senec, Voderady
9) Dunajská Streda, Veľké Dvorníky, Dunajský Klátov, Jahodná, Tomášikovo, Vozokany, Mostová, Čierny Brod, Košúty, Galanta, Abrahám, Hoste, Majcichov, Lear Voderady.

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

základné vzdelanie

Všeobecne požadované znalosti

fyzická zdatnosť, dobrý zdravotný stav, dobrý zrak, precíznosť a presnosť...

Každý uchádzač prechádza testovaním na zručnosť.

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie