custom-banner

Asistent predaja zákazníkom - NITRA

24.11.2020 INDEX NOSLUŠ s.r.o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Nitra
Nitra
Typ pracovnej ponuky: Obchod; Dokladač tovaru, merchandiser
Ponúkaný plat (základná mzda): 4,39 EUR/hod.
4,39€/hod. brutto + stravný lístok za každú odpracovanú zmenu
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: skrátený úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- príprava tovaru na rozvoz podla konkrétneho zoznamu
- poskytovanie poradenstva zákazníkom
- doplnenie a vystavenie tovaru podla platných plánogramov
- zaistenie správneho označenia tovaru

Pracovná doba:
PO - NE 6:00-11:30 (možnosť výberu zmien, ktoré budete pracovať)
Nástup možný od 2.11.2020

Iné výhody:

- SL 4€/zmena

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Vhodné pre absolventov: Áno

- ochota pracovať v potravinovom reťazci
- zručnosť
- komunikatívnosť
- platný preukaz pre prácu s potravinami