custom-banner

Pracovník na rozvoz tovaru zákazníkom v Košiciach

02.12.2020 INDEX NOSLUŠ s.r.o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Košice
Košice
Typ pracovnej ponuky: Špedícia, doprava a logistika; Vodič osobného vozidla
Ponúkaný plat (základná mzda): 5,76 EUR/hod.
5.76€/hod + stravný lístok za každú odpracovanú zmenu
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- doručenie tovaru až k bytu zákazníka
- zabezpečenie kontroly vozidla a jeho prevádzkyschopnosti
- dopĺňanie tovaru podľa prevádzkových potrieb obchodnej jednotky internetového predaja
- evidencia dodacích listov a dokladov o platbe (platobnou alebo kreditnou kartou)
- pomoc pri vychystávaní tovaru aj ostatným kolegom aby bolo zabezpečené včasné dodanie tovaru
- práca vhodná najmä pre mužov, nakoľko ide o fyzicky náročnú prácu

Iné výhody:

- práca v stabilnej spoločnosti
- rôzne pracovné zmeny
- stravný lístok v hodnote 4€ za každú odpracovanú zmenu

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Vhodné pre absolventov: Áno

- zdravotný preukaz pre prácu v potravinárstve (potravinársky preukaz) nie starší ako 2 roky
- skúsenosti s riešením zákazníckych sťažností
- veľmi dobré komunikačné schopnosti
- asertívne jednanie so zákazníkom
- vodičský preukaz B - aktívny vodič s praxou
- dobrá znalosť mesta Košice