Operátor výroby s ubytovaním - výroba strešných systémov + zvozová doprava

21.11.2020 Manuvia a.s.
Miesto práce: Miesto výkonu práce: Lozorno + ubytovanie
Bratislavský kraj; Bratislava, okres Malacky, okres Senica, okres Skalica; Gbely, Malacky, Šaštín-Stráže, Senica, Skalica
Typ pracovnej ponuky: Montážnik, montér, Operátor strojov a zariadení, Robotník
Ponúkaný plat (základná mzda): 4,81 EUR/hod.
4,81 EUR/hod. + bonus do 150€ mesačne + zákonné príplatky
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 5

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Výroba strešných systémov

práca na rôznych pozíciách podľa určenia
vykonávanie úloh a činností v súlade s normami kvality
zodpovednosť za kvalitu, kvantitu a čistotu vykonávanej práce
obsluhovanie a sledovanie chodu výrobnej linky

Iné výhody:

ubytovanie ZDARMA
doprava zabezpečené
stravné lístky
týždenné zálohy
starostlivosť koordinátora

Doprava zabezpečená: Malacky, Veľké Leváre, Gajary, Kúty, Lakšárska Nová Ves, Plavecký Štvrtok, Borský Mikuláš, Lozorno, Pernek, Kuchyňa, Bratislava, Holíč, Skalica, Moravský Sv. Ján, Sekule, Gbely, Dojč, Senica, Čáry, Šaštín - Stráže, Zohor, Záhorská Nová Ves, Závod, Borský Sv. Jur a iné.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie
Vhodné pre absolventov: Áno

manuálna zručnosť
flexibilita
práca vhodná pre mužov

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Manuvia je personálna agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom a českom trhu už vyše 20 rokov. Môžeme sa pochváliť, že zamestnávame vyše 12 000 spokojných zamestnancov. Zabezpečujeme im komplexný servis služieb – od dopravy a ubytovania až po starostlivosť koordinátorov na pracovisku. Naše skúsené náborárky pre vás nájdu ideálnu prácu. Nezmeškajte tie najlepšie pracovné ponuky a kontaktujte nás ešte dnes!

Oblasť pôsobenia:

Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia

Adresa:

Manuvia a.s.
Plynárenská 7/A
Bratislava
Slovenská republika
www.manuvia.sk

Kontaktné údaje:

Zita Havrilová
Mlynská 27, Košice, 04001, Slovenská republika
Tel: 0918918155