Vaša práca
je naším poslaním.

VÍKENDOVÁ ZMENA - NÁSTUP IHNEĎ - VÝROBA AUTOSEDAČIEK - MZDA AŽ 770€ - BEZPLATNÁ DOPRAVA - ZÁLOHY

TRANSFER International Staff k.s.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Práca operátora výroby zahŕňa prácu na montážnych linkách v trojzmennom režime. Zmennosť je nasledovná: v sobotu ranná alebo poobedná zmena (prevažne poobedná) a v nedeľu nočná zmena. Obluha linky zahŕňa montáž a kompletizáciu autosedačiek, prácu s konštrukciami, prácu s látkou alebo s kožou a následnú kontrolu kvality komponentova a hotových výrobkov.

Práca je vhodná pre manuálne zručných mužov.

Upresnenie platových podmienok

Základ mzdy: 370€ + výkonnostný bonus (17% - 62,90€) + prítomnostný bonus 50€ + zákonné príplatky (sobota 40%, nedeľa 50%, nočná 1,3332€/hod)

Benefity a ďalšie výhody

- voľné dni v týždni
- práca len 2 dni v týždni
- odmeny za dochádzku
- extra odmeny za výkon
- príplatky za prácu v soboty (40%) a v nedele (50%)
- príplatok za prácu v noci 1,3332€/hodina
- pomoc pri riešení exekúcií
- možnosť pravidelných záloh každý pondelok
- pomoc pri riešení úradných záležitostí s ÚPSVaR
- zabezpečená strava
- možnosť DOPRAVY zadarmo zo širokého okolia

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

skrátený úväzok

Informácie pre uchádzača

V prípade záujmu o pracovnú ponuku nám prosím pošlite svoj životopis - každý vhodný uchádzač bude kontaktovaný!

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské bez maturity

Všeobecne požadované znalosti

- ochota pracovať cez víkendy
- ochota pracovať v trojzmennom režime
- práca vhodnejšia pre mužov
- min. 1 ročná prax vo výrobe
- max. 6 mesačná nezamestnanosť
- skúsenosť s prácou v takte
- skúsenosť s prácou v automotive
- manuálna zručnosť
- zodpovedný prístup k práci
- spoľahlivosť

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie