custom-banner

Operátor výroby v Madarsku

01.12.2020 TRANSFER International Staff k.s.

Miesto práce: Nitriansky kraj, Trnavský kraj; okres Dunajská Streda, okres Komárno; Hurbanovo, Veľký Meder
Typ pracovnej ponuky: Výroba; Operátor strojov a zariadení v strojárstve, Robotník
Ponúkaný plat (základná mzda): Nettó 170 000 Ft + príplatky + bónusy
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Operátor výroby - pracovná pozícia zahŕňa montáž elektronických súčiastkov v trojzmennej  a štvorzmennej prevádzke.

Iné výhody:

Zabecpečená doprava
Cafeteria
Bónusy

Informácie pre uchádzača:

Nápln práce je v Madarsku, v Móri.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie
Jazykové znalosti: Maďarský jazyk (expert - C2)
Vhodné pre absolventov: Nie

ochota pracovať na tri  a na štyri zmeny,
zručnosť a samostatnosť,
spoľahlivosť a flexibilita
motivácia
dobrý zdravotný stav
presnosť