custom-banner

R&D Electrical Design Engineer

01.12.2020 EUROPERSONAL&FABRIKA s.r.o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Bratislava
Bratislavský kraj
Typ pracovnej ponuky: Autokonštruktér, Elektrotechnický inžinier, Konštruktér, Projektant, Projektový manažér v strojárstve
Ponúkaný plat (základná mzda): 1400 EUR
od 1400 EUR/mes. Brutto. Výška mzdy závisí od skúseností a znalostí kandidáta.
Termín nástupu do práce: od 1.12.2020
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

 Práca vo vývojom centre na konštrukčnom oddelení.
 Vývoj a tvorba nových prototypov, výrobkov a technologických postupov.
 Navrhovanie funkčných elektrických schém pre stroje a zariadenia.
 Tvorba príslušnej elektrotechnickej dokumentácie a užívateľských príručiek.
 Výber vhodných komponentov a materiálov podľa požiadaviek zákazníka.
 E-design.
 Komunikácia s výrobným oddelením a so zákazníkmi (školenia u zákazníka).
 Dodržiavanie zákonov, predpisov, usmernení, špecifikácií zákazníka,…

Iné výhody:

 Práca v úspešnej a stabilnej spoločnosti,
 Možnosť kariérneho rastu,
 Profesionálne školenia a vzdelávanie,
 Príjemné pracovné prostredie v tíme profesionálov.
 Spolupráca s najvýznamnejšími zákazníkmi v oblasti automobilového priemyslu.
 Možnosť byť súčasťou profesionálneho R&D tímu.
 Služobné auto.
 Ďalšie benefity spoločnosti,…

Informácie pre uchádzača:

Nástup - dohodou.

V prípade, že spĺňate uvedené požiadavky, prosím pošlite nám Váš aktuálny štruktúrovaný životopis.
Vyhovujúcich kandidátov budeme kontaktovať telefonicky.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: vysokoškolské II. stupňa
Jazykové znalosti: Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)
Vhodné pre absolventov: Áno
Vodičský preukaz: B

 Vysokoškolské vzdelanie v odbore elektrotechnika,
 Skúsenosti s projektmi a ich realizáciou,
 Schopnosť čítania schém je podmienkou,
 Komunikatívna znalosť anglického alebo nemeckého jazyka je podmienkou.
 Skúsenosti s projektovacími softvérmi Eplan, Ecad alebo inými E-design softvérmi veľkou výhodou,
 Vodičský preukaz B - Ochota občasne cestovať v priebehu realizácie projektov,
 Výborné komunikačné zručnosti,
 Tímovosť,
 Flexibilita.