custom-banner

Office Assistant ! (Ref. č.: 2-1-35197/PF)

27.11.2020 Grafton Slovakia s.r.o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Lučenec
okres Lučenec
Typ pracovnej ponuky: Administratíva
Ponúkaný plat (základná mzda): 900 EUR
900 - 1100 EUR
Termín nástupu do práce: dohodou
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Náš klient Vám ponúka príležitosť rozvíjať svoje skúsenosti na pozícii Office Assistant.

-Evidencia prijatej a odoslanej pošty za spoločnosti v rámci holdingu
-Evidencia prijatých a vystavených faktúr v programe za jednotlivé spoločnosti, zapisovanie prijatých faktúr spoločností do Evidencie záväzkov
-Rozpoznávanie prijatých a vystavených faktúr v programe za jednotlivé spoločnosti
-Evidencia dokladov z bánk – výpisy z účtov, dokumentárne akreditívy, účtovné kreditné a debetné avíza
-Evidencia podkladov k platbám z kreditných a debetných kariet za jednotlivé spoločnosti
-Evidencia pokladničných blokov za jednotlivé spoločnosti
-Vedenie elektronickej podpisovej knihy, zabezpečovanie elektronických verzií dokumentov a zmlúv
-Kontrola a príprava faktúr na generovanie platobného príkazu za dané obdobie
-Kontrola Knihy došlých faktúr za daný kalendárny mesiac pre účtovnú spoločnosť
-Kontrola mesačných podkladov k DPH pre jednotlivé spoločnosti – Evidencia DPH
-Kontrola mesačných výpisov z účtov jednotlivých spoločností

Iné výhody:

*dynamický tím v etablovanej spoločnosti, ktorá neustále napreduje
*možnosť zdokonaliť svoje vedomosti na rôznych školeniach
*nefinančné benefity
*príjemné pracovné prostredie v moderných kancelárskych priestoroch
*pravidelné firemné akcie

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: vysokoškolské I. stupňa (bakalárske)
Jazykové znalosti: Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)
Vhodné pre absolventov: Nie

Uvítame kandidátov, ktorí spĺňajú nasledujúce požiadavky:
Vzdelanie – stredoškolské s maturitou
Jazykové znalosti – anglický jazyk – mierne pokročilý (B1)
Znalosti – Microsoft Office (pokročilý)
Vodičský preukaz sk. B
Prax – skúsenosti na obdobnej pozícii výhodou
Osobnostné predpoklady – dôslednosť, zodpovednosť, samostatnosť