Projektový manažér

07.10.2020 ZLH Plus, a.s.
Miesto práce: Slovensko
Banskobystrický kraj
okres Brezno
Hronec
Zlievarenská 533
97645

Brezno
Typ pracovnej ponuky: Ekonomika, financie, účtovníctvo, Obchod, Výroba; Finančný manažér, Obchodný manažér, Projektový manažér
Ponúkaný plat (základná mzda): 1000 EUR
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Iné výhody:

K základnej mzde je každý mesiac vyplácaná variabilná zložka vo výške 20% zo základnej mzdy.

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
1000 € za mesiac

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
26. 10. 2020

Dátum poslednej aktualizácie:
27. 10. 2020

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na určitú dobu
počet mesiacov: 12

Pracovná oblasť:

Manažment, podnikové financie, účtovníctvo, kontrola a štatistikaHutníctvo, zlievarenstvo a kováčstvo

Náplň (druh) práce
• Monitorovať výzvy a možnosti financovania investičných, vývojových a výskumných aktivít spoločnosti.
• Spracovávať ponuky do vyhlásených tendrov a výziev.
• Pripravovať, realizovať a koordinovať národné projekty, projekty v rámci NSRR (MPSVaR, priame dotácie ministerstiev a ich agentúr v rámci vedy a výskumu, technológie, euro fondy a iné financovanie).
• Pripravovať, realizovať a koordinovať projekty v rámci iných schém pomoci (štátna pomoc, sociálny podnik a iné dotačné programy a granty).
• Monitorovať projekty a komunikovať so sprostredkovateľským orgánom.
• Vykonávať výber a riadenie dodávateľov pre jednotlivé projekty.
• Komunikovať s manažérom projektu na strane riadiaceho orgánu a riadiť sa jeho pokynmi.
• Pracovať so systémom ITMS v zmysle zmluvy o NFP.
• Sledovať oficiálne informácie poskytovateľa, postupovať v zmysle platnej legislatívy súvisiacej s projektom a danou výzvou v súlade s ISO normami.
• Spolupracovať s inými oddeleniami spoločnosti v rámci pracovnej činnosti.
• Pripravovať a koordinovať verejné obstarávanie a obchodné verejne súťaže v rámci celej a.s.
• Komunikovať s vedením a.s. pri tvorbe zásobníka projektových zámerov.
• Podieľať sa na tvorbe a vyhodnocovaní finančných plánov a príprave finančných predpovedí.
• Podieľať sa na analýze a vyhodnocovaní finančných ukazovateľov, interpretácii výsledkov, vyhodnocovaní odchýlok voči plánu.
• Podieľať sa príprave ad-hoc finančných analýz a kalkulácií podľa potrieb spoločnosti

Ponúkané výhody

Pracovné podmienky
Pracovný čas:
od 7:00
do 15:00

Práca na zmeny:
jednozmenný pracovný režim

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Nie
Vodičský preukaz: B

Požadované vzdelanie

Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa v odbore ekonomika a manažment v priemysle
Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa v skupine odborov Ekonomika a organizácia, obchod a služby

Dĺžka praxe

aspoň 1 rok

Zručnosti, schopnosti
Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B

Všeobecné spôsobilosti:
  • analyzovanie a riešenie problémov
  • finančná a ekonomická gramotnosť
  • informačná gramotnosť
  • komunikácia (jednanie s ľuďmi)
  • kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa
  • organizovanie a plánovanie práce
  • pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti)
  • motivovanie ľudí
  • samostatnosť
  • tímová práca
  • tvorivosť (kreativita)
  • vedenie ľudí
  • rozhodovanie

Cudzie jazyky:
  • anglický - pokročilá: B1 a B2
  • nemecký - pokročilá: B1 a B2

Podmienka: Ovládanie aspoň jedného z vybraných jazykov

Počítače:
  • Lotus Notes - pokročilá
  • Microsoft Word - pokročilá
  • Microsoft Excel - pokročilá
  • Microsoft PowerPoint - pokročilá

Osobnostné predpoklady
  • analytické myslenie
  • asertivita
  • cieľavedomosť
  • iniciatívnosť
  • komunikatívnosť
  • precíznosť (presnosť)
  • spoľahlivosť
  • pozornosť

Informácie o spoločnosti

Kontaktné údaje:

ZLH Plus, a.s.
97645 Hronec
Slovensko
Fax: +421486176424