custom-banner

Nebaví ťa práca za pásom ? Hľadáš ubytovanie ? Ponúkame prácu v Nitre na pozíciu picker/ka v prémiovej automobilke. Doprava z okolia Nitry zdarma ! Mzda do 850 €.

01.12.2020 TRANSFER International Staff k.s.

Miesto práce: Nitriansky kraj; Banská Bystrica, Košice, okres Košice-okolie, okres Nitra, okres Vranov nad Topľou; Lipany, Michalovce, Nitra, Sabinov, Vranov nad Topľou
Typ pracovnej ponuky: Špedícia, doprava a logistika; Skladník
Ponúkaný plat (základná mzda): 750€ + príplatok 5 až 15 % + str. lístky 4 €
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

  • Príjem/výdaj materiálu podľa objednávky
  • Práca so skenerom
  • Prebaľovanie, triedenie materiálu
  • Manuálne zaskladnenie/vyskladnenie
  • Vykonávanie inventúr
  • Prevažne dvojzmenná prevádzka (možnosť aj nočných zmien)

Iné výhody:

  • Ubytovanie v rodinných domoch (35 €/mesačne)

  • Doprava ZADARMO

  • Stravné lístky (4€) - doplatok iba 0,22 € !

  • Pravidelné zálohy

  • Zákonné príplatky

  • Možnosť nadčasov

Ak Vás táto ponuka nezaujala, pozrite sa na našu stránku https://transfer-personal.com/sk/ alebo napíšte do "hľadať" slovo Transfer a zobrazia sa Vám všetky naše ponuky. Tešíme sa na Vašu spoluprácu.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Vhodné pre absolventov: Nie

  •  chuť pracovať
  •  dobrý zdravotný stav
  •  manuálna zručnosť
  •  flexibilita a spoľahlivosť