custom-banner

Nenáročná práca operátora výroby v Lozorne na 2 alebo 3 zmeny s platom až 1200€!!! DOPRAVA A UBYTOVANIE ZADARMO! Nástup ihneď!!

22.11.2020 TRANSFER International Staff k.s.
Místo práce: Okres Malacky; Senica
Typ pracovní nabídky: Výroba; Montážník, montér, Operátor strojů a zařízení v strojírenství , Dělník
Ponúkaný plat (základná mzda): 742€ + dochádzkový bonus 130€ + výkonnostný bonus do 23% + príplatky
Termín práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovního poměru: hlavní
Počet voľných miest: 1

Informace o pracovním místě

Náplň práce, informace o pracovním místě:

Práca nie je na linke!
Vašou náplňou bude kompletná montáž nárazníka, t.j. skrutkovanie, lepenie, klipovanie, vŕtanie, orezávanie, vyrážanie otvorov a pod. + vizuálna kontrola.
Alebo si môžete vybrať pozíciu, na ktorej budete nakladať a vykladať na materiál, ktorý je potrebné vizuálne skontrolovať.

Jiné výhody:

- základná mzda 742€
- navýšenie platu po skúšobnej dobe na 793 €
- dochádzkový bonus až 130€
- bonusy do výšky 23%
- nočné príplatky až 100€
- príplatky za nadčasy
- príplatky za sviatok 150%
- DOPRAVA ZADARMO
- UBYTOVANIE ZADARMO
- pravidelné ZÁLOHY
- pomoc s EXEKÚCIAMI a náležitosťami s ÚPSVaR

Informace pro uchazeče:

Ak Vás naša ponuka zaujala,neváhajte zaslať svoj životopis. V prípade potreby volajte na 0948 193 824.

Požadavky na zaměstnance

Požadované vzdělání: základní vzdělání
Vhodné pro absolventy: Ne

Všeobecně požadované znalosti:

- manuálna zručnosť
- ochota pracovať na zmeny
- spoľahlivosť, zodpovednosť

Informace o společnosti

Charakteristika společnosti:

TRANSFER International Staff je rakúska spoločnosť, ktorá má 25 ročné skúsenosti na trhu práce. Momentálne zamestnávame viac ako tritisíc ľudí.
Chceli by sme našim servisom nadchnúť nielen našich klientov, ale aj uchádzačov o zamestnanie.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Oblast působení:

Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia

Adresa:

TRANSFER International Staff k.s.
Račianska 96
Bratislava
Slovenská republika

Kontaktní osoba:

Viera Bobákova
Tel: 421948193824