custom-banner

Vodič VZV v Nitre!! Doprava ZADARMO, ubytovanie za 35€ mesačne.

24.11.2020 TRANSFER International Staff k.s.

Miesto práce: Bardejov, Humenné, okres Prešov, okres Stará Ľubovňa; Poprad, Stará Ľubovňa
Typ pracovnej ponuky: Špedícia, doprava a logistika; Skladník, Vodič vysokozdvižného vozíka
Ponúkaný plat (základná mzda): od 858€ + dochádzkový a výkonnostný bonus od 5% do 15% + 4€ stravné lístky
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- manipulácia s VZV
- výkladky a nákladky kamiónov
- naskladňovanie materiálu
- fyzická kontrola dodávok
- spolupráca na inventúrach
- práca na 2 zmeny (v budúcnosti 3 zmenná prevádzka)

Iné výhody:

- stravné lístky v hodnote 4€ za každú odpracovanú zmenu (doplatok zamestnanca za lístok 0,22€)
- možnosť čerpania záloh
- doprava ZADARMO
- zbytovanie zabezpečené

V prípade, ak Vás ponuka zaujala, zašlite mi Váš životopis na e-mail: email

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Jazykové znalosti: Slovenský jazyk (začiatočník - A2)
Vhodné pre absolventov: Nie

- platný preukaz na VZV
- prax výhodou