custom-banner

Picker/ka v Nitre!! Ubytovanie len za 35€/mesačne, doprava ZADARMO. Plat od 890 € + stravné lístky

22.11.2020 TRANSFER International Staff k.s.
Miesto práce: Bardejov, Humenné, okres Poprad, okres Prešov; Poprad, Stará Ľubovňa
Typ pracovnej ponuky: Špedícia, doprava a logistika; Skladník
Ponúkaný plat (základná mzda): 750€ + dochádzkový a výkonnostný bonus od 5% - 15% + 4€ stravné lístky
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- práca so skenerom
- balenie a prebaľovanie súčiastok
- príprava materiálu do výroby
- kontrola množstva v baleniach
- spolupráca na inventúrach
- práca na 2 zmeny (v budúcnosti 3 zmenná prevádzka)

Iné výhody:

- stravné lístky v hodnote 4€ za odpracovanú zmenu (doplatok zamestnanca za lístok 0,22€)
- doprava ZADARMO
- možnosť čerpania záloh
- príplatky za nadčasy
- zabezpečené ubytovanie!

Ak Vás pracovná ponuka zaujala, neváhajte mi zaslať Váš životopis na emial: email

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Jazykové znalosti: Slovenský jazyk (začiatočník - A2)
Vhodné pre absolventov: Nie

- manuálna zručnosť
- výborný zdravotný stav
- chuť pracovať
- flexibilita a spoľahlivosť

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

TRANSFER International Staff je rakúska spoločnosť, ktorá má 25 ročné skúsenosti na trhu práce. Momentálne zamestnávame viac ako tritisíc ľudí.
Chceli by sme našim servisom nadchnúť nielen našich klientov, ale aj uchádzačov o zamestnanie.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Oblasť pôsobenia:

Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia

Adresa:

TRANSFER International Staff k.s.
Račianska 96
Bratislava
Slovenská republika

Kontaktné údaje:

Alena Brůhová
Tel: 421948941805