Líder CNC_štrukturálne komponenty

26.11.2020 Nemak Slovakia s.r.o.
Miesto práce: Ladomerská Vieska
Banskobystrický kraj; okres Žiar nad Hronom
Typ pracovnej ponuky: CNC programátor, Technik
Ponúkaný plat (základná mzda): 1250 EUR
• 1250 EUR je spodná hranica, záleží od praxe a skúseností uchádzača
• zahŕňa v sebe: základná mzda - od 1040 € + prémie
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

• vedenie pracovného tímu
• kontrola a optimalizácia určenej časti výrobného procesu a ostatných vybraných
zariadení
• využívanie nástrojov zlepšovania v procese (lean methods - 5S, MASP, Kaizen)
• čítanie technických výkresov
• skúsenosť s CNC zariadeniami (výhodou)
• skúsenosť s nastavovaním rezného náradia (výhodou)
• práca na ranné zmeny

Iné výhody:

• 13. a 14. plat
• odmeny za vernosť po 1 roku v pracovnom pomere
• odmena za dochádzku (bez PN, OČR, návštevy u lekára, bez neospravedlnenej
absencie) 100€ / mesačne
• poukážky na regeneráciu pracovnej sily 100 € / polročne
• bonus za odporučenie nového kolegu 350 €
• príspevky za darovanie krvi, zľavy na športové a kultúrne podujatia
• príspevok zamestnávateľa na DDS vo výške 2,25 % z hrubého príjmu

Svoju žiadosť spolu so životopisom posielajte na email alebo na adresu: Personálne oddelenie, Vieska 394, 965 01 Ladomerská Vieska. Prípadne vyplňte osobne žiadosť na recepcií spoločnosti Nemak Slovakia.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Jazykové znalosti: Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)
Vhodné pre absolventov: Nie
Vodičský preukaz: B

Iné znalosti:

Microsoft Excel, Microsoft Outlook, Microsoft Word

• technické myslenie
• samostatnosť, aktívny prístup k práci
• vysoká miera nasadenia a zmysel pre zodpovednosť
• dobré komunikačné schopnosti, asertivita
• schopnosť vedieť usmerniť, motivovať, zorganizovať svoj tím
• prax v automotive výhodou
• anglický jazyk B2/B1 (stredne pokročilý)
• nemecký jazyk výhodou

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Automobilový priemysel - vývoj a výroba hliníkových komponentov.

Oblasť pôsobenia:

Odlievanie ľahkých kovov

Adresa:

Nemak Slovakia s.r.o.
Vieska 394
Ladomerská Vieska
Slovenská republika
www.nemak.com

Kontaktné údaje:

Adriana Škarbová
Vieska 394, Ladomerská Vieska, 965 01, Slovenská republika
Tel: +421456702315