custom-banner

JAVA PROGRAMÁTOR s možnosťou výberu zo začínajúcich projektov (Ref. č.: 1-16-34915/PF)

26.11.2020 Grafton Slovakia s.r.o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Bratislava
Bratislava
Typ pracovnej ponuky: Informatika - software; Java programátor
Ponúkaný plat (základná mzda): 2700 EUR
2700 - 4300 EUR
Termín nástupu do práce: dohodou
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Pre americkú IT spoločnosť, ktorá na svetovom trhu figuruje ako líder v rámci IT riešení a hardware-u hľadáme Java programátora, ktorý sa chce podieľať na migrácii aplikácie, a nebráni sa ani užívateľskému rozhraniu.

Náplň práce:

· vývoj v programovacom jazyku Java
· práca na začínajúcich projektoch - vývoj pricing aplikácii
· kde kandidát si môže vybrať ktorý z projektov je po technologickej a obsahovej stránke najzaujímavejší
· práca v agilnom/SCRUM tíme: 2-týždňové šprinty

Tech-Stack
· Práca s Docker, Kubernetes, AWS, NoSQL databázy (MongoDB), CI Tools (Jenkins, Travis)

Iné výhody:

· finančné bonusy (životné udalosti, výkonnostné bonusy)
· flexibilná pracovná doba + 3 dni dovolenky navyše + 3 sickdays
· multisport karta na športové aktivity
· prémiový zdravotný balíček plne preplácaný spoločnosťou (po roku)
· parkovanie priamo vo firme
· rôzne vzdelávacie a relaxačné programy

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Jazykové znalosti: Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)
Vhodné pre absolventov: Nie

Požiadavky na kandidáta:
· pokročilá skúsenosť v JAVA programovaní (minimálne vyžadovaná verzia JAVA 8)
· komunikatívna znalosť anglického jazyka: spolupráca s americkými tímami