custom-banner

RUČNÉ PÁJKOVANIE-letovacie centrum - TPP, nástup IHNEĎ / Bánovce nad BEBRAVOU

03.12.2020 INDEX NOSLUŠ s.r.o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Bánovce nad Bebravou
Bánovce nad Bebravou
Typ pracovnej ponuky: Výroba; Operátor strojov a zariadení v strojárstve
Ponúkaný plat (základná mzda): 4,27 EUR/hod.
4,27+dochádzkový bonus do 40,00 EUR, príspevok na dopravu,bonusy, osobné ohodnotenie,
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- obsluha letovacieho centra
- výroba diPelov, zostáv zo železa,
- vykonávanie práce na základe svojej kvalifikácie a platnej výrobnej dokumentácie,
- zodpovednosť za správnosť dielov, a kompletné vykonanie pracovnej operácie,
- zodpovednosť za technický stav stroja,
- informovanie nadriadeného o odchýlkach vo výrobe,
- zodpovednosť a vypisovanie záznamov nadriadenému,
- zodpovednosť za označovanie a transport hotových dielov,
- zabezpečovať kontrolu dielov - samokontrola,

Iné výhody:

- osobné ohodnotenie,
- príspevok na dopravu,
- dochádzkový bonus,
- SL,
- dochádzkový bonus
- príplatok za sťažené prostredie,
- iné výhody a benefity,

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie
Vhodné pre absolventov: Nie

- zodpovedný prístup k práci,
- flexibilita, bezúhonnosť,
- ochota učiť sa nové veci,