custom-banner

Pracovník na vysokozdvižnom vozíku - ubytovanie zabezpečené

26.11.2020 INDEX NOSLUŠ s.r.o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Banskobystrický kraj
Typ pracovnej ponuky: Špedícia, doprava a logistika; Logistik, Skladník, Vodič vysokozdvižného vozíka
Ponúkaný plat (základná mzda): 4,99 EUR/hod.
4,99€/h (od 813€ brutto/mesiac) + bonusy + zákonné príplatky
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

-manipulačné práce v sklade na 3 zmeny
-nakládka, vykládka, prebaľovanie
-zaskladňovanie a vyskladňovanie paliet z regálov, prebaľovanie, vychystávanie a prevažovanie tovaru
-práca s VZV

Mzdové podmienky: základná mzda: 4,99€/h + 10% výkonnostný bonus + nadčasový bonus + zákonné príplatky

Iné výhody:

-pracovná ponuka na 3 zmeny (ranná, poobedná, nočná)
-stravné lístky za každú odpracovanú zmenu v hodnote 3,83€ bez zrážky zamestnancovi (v plnej výške hradí
zamestnávateľ)
-príplatky nad rámec zákonníka práce za nočné zmeny, sviatky, víkendy
-možnosť pracovať i nadčasy
- zabezpečené ubytovanie

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Vhodné pre absolventov: Nie

-ochota pracovať na 3 zmeny
-čistý výpis z registra trestov
-skúsenosť s obsluhou VZV - podmienka!