custom-banner

Pridaj sa k nám ako operátor vo výrobe montáž autosedačiek ! Mzda až 995€ + príplatky.

22.11.2020 TRANSFER International Staff k.s.

Miesto práce: Senec, Trnava, okres Veľký Krtíš; Galanta, Pezinok, Piešťany, Sereď
Typ pracovnej ponuky: Výroba; Montážnik, montér, Operátor strojov a zariadení v strojárstve
Ponúkaný plat (základná mzda): Základná mzda: 765€ + výkonnostný bonus až 130€ + prítomnostný bonus až 100€ = 995€ + zákonné príplatky
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

  • Pozícia operátora výroby zahŕňa prácu v trojzmennej prevádzke, obsluhu montážnych liniek na ktorých prebieha montáž a kompletizácia sedačiek do automobilov pre rôzne typy automobilov a odberateľov.

  • Pracovná ponuka zahŕňa prácu s konštrukciami, ktoré sa poťahujú látkou, prípadne kožou a následnú kontrolu kvality komponentov a hotových výrobkov.

Iné výhody:

  • stabilné zamestnanie

  • pravidelný príjem

  • možnosť kariérneho rastu

  •  výkonnostný bonus až do výšky 130€, - prítomnostný bonus až do výšky 100€,

  • práca v čistom a nehlučnom prostredí,

  • zabezpečená doprava + ubytovanie zadarmo  z okolitých miest - TRNAVA, Galanta, Šaľa, Sereď, Hlohovec, Piešťany a iné ...

  • možnosť čerpania záloh.

V prípade záujmu o pracovnú ponuku nám prosím posielajte svoje životopisy.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie
Vhodné pre absolventov: Nie

  • Základnými požiadavkami pre prijatie do zamestnania
  •  prax vo výrobe (prax v automotive veľkou výhodou), - max. doba nezamestnanosti 6 mesiacov!
  • ochota pracovať na tri zmeny,
  • zručnosť a samostatnosť,
  • ochota pracovať podľa stanovených postupov a pokynov nadriadeného,
  • dobrý zdravotný stav,
  • motivácia a chuť pracovať a kariérne rásť.