custom-banner

OPERÁTOR VÝROBY - TRENĆÍN - MZDA AŽ 1000€ - BEZPLATNÁ DOPRAVA - STABILITA - ZÁLOHY - ĎALŠIE VÝHODY

22.11.2020 TRANSFER International Staff k.s.

Miesto práce: Trenčiansky kraj; Bánovce nad Bebravou, okres Nové Mesto nad Váhom, Púchov; Dubnica nad Váhom, Ilava, Trenčianske Teplice, Trenčín
Typ pracovnej ponuky: Výroba; Montážnik, montér, Operátor strojov a zariadení v strojárstve
Ponúkaný plat (základná mzda): 620 EUR + zákonné príplatky + bonus za dochádzku a bonus za výkon + odmeny
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Práca operátora výroby zahŕňa obsluhu strojov a zariadení - práca v takte na montážnej linke. Na linkách sa vyrábajú a montujú diely do automobilov. Nasledujúcou fázou je čistenie, kontrola a balenie hotových výrobkov.

Pracovná ponuka je s kompletným zaučením na pracovnú pozíciu.

Iné výhody:

- dochádzkový bonus
- výkonnostný bonus
- 13. a 14. plat
- bonus za KAŽDÝ ODPRACOVANÝ DEŇ
- zákonné príplatky
- možnosť profesijného rastu
- príjemné pracovné prostredie
- práca v krajskom meste
- DOPRAVA ZADARMO (Trenčín, Bánovce nad Bebravou)
- UBYTOVANIE ZADARMO pre občanov s trvalým pobytom mimo Trenčianskeho kraja
- pravidelné zálohy
- pomoc pri riešení exekúcií
- koordinátor k dispozícií na telefóne

V prípade, že Vás pracovná ponuka zaujala nám prosím pošlite svoj životopis - každý uchádzač bude kontaktovaný

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Vhodné pre absolventov: Nie

- dobrý zrak
- ochota pracovať na zmeny
- manuálna zručnosť
- skúsenosť s prácou v takte výhodou
- zodpovednosť a spoľahlivosť
- ochota pracovať podľa nariadení