custom-banner

Pracuj ako Zoraďovač v Čechách!

22.11.2020 EUROPERSONAL&FABRIKA s.r.o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Strakonice a Blatná
Juhočeský kraj
Typ pracovnej ponuky: CNC programátor, Nástrojár, Obrábač kovov, Operátor strojov a zariadení v strojárstve
Ponúkaný plat (základná mzda): 250,00 CZK/hod.
Mzda 250,- Kč/hod, nad 200 odprac.hod. 270,- Kč/hod, 200 Kč/hod.
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Ako Zoraďovač budete vykonávať:
- nastavovanie a zoraďovanie zariadení na výrobnej linke/zvarovacie roboty, odmasťovacia linka, testovacie zariadenie na tesnosť a pod./
- budete pracovať so zváracími robotmi Motoman alebo Yaskawa.

Ako Zoraďovač CNC frézy budete pracovať s PLC programom.

Ponúkaná práca je do závodu, ktorý vyrába diely do automobilov, t.j.rámy dverí, nosníky prístrojových dosiek, lišty, nosníky motorov, a pod. Tiež sa jedná o závod, ktorý vyrába boxy na batérie pre elektromobily.

Iné výhody:

- ubytovanie zdarma v Strakonicích, alebo s doplatkom 1000 Kč/mes. v Blatná, alebo je k dispozícii príspevok na bývanie
- možnosť využiť čerpanie týždenných záloh
- stabilná práca
- práca na 3-zmenný 8hod.režim

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Vhodné pre absolventov: Nie