custom-banner

Zvárač v Českej republike

23.11.2020 EUROPERSONAL&FABRIKA s.r.o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Strakonice
Blatná

Juhočeský kraj
Typ pracovnej ponuky: Zvárač
Ponúkaný plat (základná mzda): 250,00 CZK/hod.
Termín nástupu do práce: od 30.10.2020
Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Práca je vykonávaná v trojzmennej prevádzke.

Zvárač MIG/MAG (CO2) železo alebo hliník:
- nutná predošlá prax 1- 2 roky + platné zváracie oprávnenie/preukaz EN 131 alebo EN 135.
- (miesto výkonu práce Strakonice alebo Blatná).
- zváračské práce podľa výkresovej dokumentácie,
- zváranie komponentov pre automobilový priemysel.

Zvárač TIG hliník:
- nutná predošlá prax 1- 2 roky + platné zváracie oprávnenie/preukaz EN 141.

Iné výhody:

- možnosť využitia týždenných záloh,
- ubytovanie hradené zamestnávateľom (Strakonice),
- poplatok za ubytovanie v Blatnej - 1000kč/mesiac,
- príspevok na bývanie.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Vhodné pre absolventov: Nie

- technické vzdelanie ,
- podmienkou platný zváračský preukaz,
- schopnosť čítania technickej dokumentácie,
- manuálna zručnosť,
- pozitívny prístup k práci,
- samostatnosť,
- zodpovednosť