custom-banner

Operátor výroby v Strečne - obsluha výrobnej a montážnej linky

03.12.2020 INDEX NOSLUŠ s.r.o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: okres Martin
Typ pracovnej ponuky: Administratíva, Strojárstvo, technika a rozvoj, Výroba; Administratívny pracovník, Montážnik, montér, Operátor strojov a zariadení v strojárstve, Robotník
Ponúkaný plat (základná mzda): 780 EUR
od 780 € brutto/mes. + príplatky a bonusy (priemerná mesačná mzda 900€ brutto)
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- obsluha výrobnej a montážnej linky na výrobu podvozkov a palivových nádrží (automotive)
- nastavenie výrobnej operácie
- kontrola kvality výrobkov
- práca podľa pracovnej inštrukcie
- dodržiavanie pravidiel spoločnosti a pracovného poriadku

Miesto výkonu práce: STREČNO

Iné výhody:

- základná mzda od 780€ brutto/mes. + príplatky a bonusy - priemerná mesačná mzda 900€ brutto

- doprava zabezpečená firemným autobusom z Turčianskych Teplíc, Martina a Vrútok
- doprava zabezpečená SAD zo smeru Žilina + poskytnutie finančného príspevku na dopravu
- dochádzkový bonus
- výkonnostný bonus
- príplatky v zmysle ZP

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie
Vhodné pre absolventov: Nie

- pozícia je vhodná pre kandidátov so strojárskym a technickým vzdelaním (maturita nie je nutná)
- ochota pracovať na 3 zmeny (PONDELOK - PIATOK)
- motivácia pracovať
- fyzická zdatnosť
- pravidelná dochádzka