Miesto práce: Slovensko
Nitriansky kraj
okres Nové Zámky
Lipová
Lipová č. 474
94102

Typ pracovnej ponuky: Sociálne služby; Sociálny pracovník
Ponúkaný plat (základná mzda): 1060 EUR
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Iné výhody:

- možnosť odborného vzdelávania a osobného i profesného rastu
- možnosť špecializácie na vybratú cieľovú skupinu
- priestor pre kreativitu, nápady, návrhy a inovácie
- pravidelné skupinové, v prípade potreby individuálne, supervízie
- príjemné prostredie a práca v stabilnom tíme
- pri vzájomnom zladení, perspektíva pracovnej zmluvy na dobu neurčitú
- týždeň dovolenky nad rozsah Zákonníka práce

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
1060 € za mesiac

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
22. 10. 2020

Dátum poslednej aktualizácie:

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na určitú dobu
počet mesiacov: 36

Pracovná oblasť:

Výchova, vzdelávanie a športSociálne služby

Náplň (druh) práce
• špeciálnopedagogická diagnostika zrakovo-postihnutých, s využívaním špecializovaných odborných metód, postupov a techník špeciálnopedagogickej práce vrátane získavania anamnestických údajov a posudzovanie sociálnej situácie dieťaťa, resp. dospelej fyzickej osoby, zabezpečovanie implementácie týchto informácií v individuálnych plánoch klienta,
• aplikácia špeciálnopedagogických postupov a intervencie pri výkone opatrení sociálnoprávnej ochrany detí a sociálnej kurately a pri individuálnej a skupinovej práci s deťmi, resp. plnoletými fyzickými osobami,
• poskytovanie individuálneho, resp. skupinového poradenstva vrátane krízovej intervencie, poskytovanie poradenstva individuálnou aj skupinovou formou rodinným príslušníkom a blízkym osobám detí a dospelým fyzickým osobám,
• spolupráca s viacerými subjektmi a špeciálne konzultácie na účely rozhodovania o voľbe a uplatňovaní opatrení sociálnoprávnej ochrany detí a sociálnej kurately pri riešení sociálnej situácie dieťaťa, resp. dospelej fyzickej osoby,

Pracovné miesto vhodné aj preabsolventazdravotne postihnutého

Ponúkané výhody

Pracovné podmienky
Pracovný čas:
od 7:30
do 15:30

Práca na zmeny:
jednozmenný pracovný režim

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Áno

Pracovné miesto vhodné aj pre

absolventa
zdravotne postihnutého

Požadované vzdelanie

Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa

Zručnosti, schopnosti
Všeobecné spôsobilosti:
  • tímová práca

Počítače:
  • Microsoft Excel - elementárna

Ďalšie požiadavky:

Tyflopéd alebo tyflopéd v kombinácii s iným odborom ako napríklad ( špeciálny pedaqgóg alebo vychovávateľ atď)

Osobnostné predpoklady
  • trpezlivosť

Informácie o spoločnosti

Kontaktné údaje:

LIPKA, Zariadenie sociálnych služieb Lipová
94102 Lipová
Slovensko
Fax: +421356572284