Vedúci údržby

21.11.2020 EXAL s.r.o.
Miesto práce: Slovensko
Nitriansky kraj
okres Komárno
Kolárovo
Priemyselný areál 2779
94603

Typ pracovnej ponuky: Výroba; Vedúci údržby
Ponúkaný plat (základná mzda): 6,50 EUR/hod.
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
6,50 € za hodinu

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
22. 10. 2020

Dátum poslednej aktualizácie:
28. 10. 2020

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na neurčitý čas

Pracovná oblasť:

Technické a manuálne prierezové zamestnania

Náplň (druh) práce
- Zabezpečovanie prevádzkyschopnosti (oprava strojov a zariadení) a vyhovujúceho technického stavu strojov a zariadení vo firme.
- Riadenie a koordinovanie pracovníkov strediska údržby strojov a zariadení.
- Riadenie a koordinovanie oddelenia údržby strojov a zariadení.
- Zodpovednosť za nápravné aj preventívne opatrenia.
- Zodpovednosť za funkčnosť vybavenia technického vybavenia a zabezpečovania náhradných dielov
- Plánovanie a koordinovanie údržbárskych prác (preventívnych a bežných opráv strojov a zariadení)
- Asistenčná činnosť pri inštalácii nových strojov a zariadení a zaistenie funkčnosti a bezpečnosti týchto zariadení.
- Bezodkladné riešenie vzniknutých problémov a nedostatkov
- Vedenie príslušnej dokumentácie
- Kontrolovanie a zabezpečovanie kontroly a obsluha technologických zariadení
- Reportovanie aktuálneho stavu sledovaných strojov a zariadení.

- Ďalšie úlohy podľa pokynov nadriadeného

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Nie

Požadované vzdelanie

Úplné stredné odborné vzdelanie
Vyššie odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

aspoň 2 roky

Informácie o spoločnosti

Kontaktné údaje:

EXAL s.r.o.
Hadovská cesta 5
94501 Komárno
Slovensko