custom-banner

Manipulačný pracovník v sklade (zabezpečujeme ubytovanie)

24.11.2020 INDEX NOSLUŠ s.r.o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Banskobystrický kraj
Typ pracovnej ponuky: Špedícia, doprava a logistika; Disponent, Logistik, Skladník
Ponúkaný plat (základná mzda): 700 EUR
700€ brutto/mesiac + 70€ výkonnostný bonus + príplatky za nočné zmeny + nadčasové bonusy
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

-manipulačné práce v sklade (štítkovanie, balenie, nákladky, výkladky a balenie paliet)
-zaskladňovanie a vyskladňovanie paliet z regálov, prebaľovanie, vychystávanie a prevažovanie tovaru
- práca s ručným scannerom
- 3 zmenná prevádzka (ranná, poobedná, nočná)

Miesto výkonu práce: Priemyselný park Drážovce v Nitre - ubytovanie zabezpečené

Mzdové podmienky:
-základná mzda:700€ brutto/mesiac
-stravný lístok:3,83€ za každú odpracovanú zmenu (plne hradené zamestnávateľom)
-nočný príplatok:1,33€/hod. brutto
-príplatok za prácu v sobotu:1,66€/hod. brutto
-príplatok za prácu v nedeľu:3,33€/hod. brutto
-mesačný výkonnostný bonus 10% zo základnej mzdy (70€)

Iné výhody:

-stravné lístky v hodnote 3,83€ bez zrážky
-príplatky nad rámec zákonníka práce
-možnosť pracovať nadčasy
-zaškolenie na manipulačnú techniku - zdarma
-zaučenie na novú pozíciu
-možnosť kariérneho rastu

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Vhodné pre absolventov: Nie

-samostatnosť
-zodpovednosť
-dobrý zdravotný stav
-manuálna zručnosť
-zmysel pre tímovú prácu
-schopnosť rýchlo sa učiť nové veci