Obchodný zástupca - predaj kovania na sklo

20.11.2020 KRYSZTAL, s.r.o.
Miesto práce: Česká republika, Slovenská republika
Typ pracovnej ponuky: Obchodný zástupca
Ponúkaný plat (základná mzda): 800 - 1500 EUR
dohodou v zavilosti od osobních schopnosti a praxe uchádzača
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- aktívne vyhľadávanie a kontaktovanie nových zákazníkov a udržovanie stálych zákazníkov
- príprava na stretnutia, identifikovanie a analýza možných potrieb zákazníka
- osobné stretnutia so zákazníkmi, aktívna komunikácia s potencionálnymi zákazníkmi
- prezentácia produktov, ich výhody,
- prezentácia e shopu
- vypracovanie cenových ponúk
- budovanie vzťahov, starostlivosť o klienta
- mapovanie konkurencie
- administratívna práca
- práca vyžaduje cestovanie

Informácie pre uchádzača:

Zamestnanecké výhody, benefity
zamestnanie na HPP, motivujúce finančné ohodnotenie, služobné vozidlo, telefón, notebook

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Vhodné pre absolventov: Nie
Vodičský preukaz: B

Informácie o výberovom konaní:
Prax v odbore min. 2 roky.
Aktívny a samostatný obchodník s technickom myslením a skúsenosťami v oblasti sklenárstvo či kovanie pre sklo

Vzdelanie v odbore
stavebníctvo, technický smer, sklenárstvo, predaj, obchod

Ostatné znalosti
Fakturácia - základy
Pokladňa - základy
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
AutoCAD - pokročilý
SketchUp - pokročilý
Vodičský preukaz - B
Počet rokov praxe - 2

Osobnostné predpoklady a zručnosti:
Príjemné vystupovanie, vysoká miera samostatnosti, trpezlivosť, pokora, flexibilita, odolnosť voči stresu, komunikačné schopnosti, prezentačné schopnosti, zodpovednosť, lojálnosť.

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

KRYSZTAL centrum skla je firma, která působí na trhu od roku 2005. Rychle se stala vedoucí značkou ve sklářském průmyslu na Slovensku. Vedoucí postavení na slovenském trhu je zajištěno díky profesionalitě, vynikající organizaci a důsledně uplatňovanému akčnímu planu. Od začátku jsme se zaměřili na spolupráci se sklenářstvím, stavebními firmami a velkoobchody skla z celého území, a jsme známí jako profesionální a spolehlivý partner. Zároveň stále realizujeme menší a větší investice pro individuální zákazníky. Působíme také na území České republiky. Momentálně KRYSZTAL centrum skla může být místo zásobování každé firmy, která používá a zpracovává sklo, a také místo zásobování maloobchodních zákazníků na Slovensku a v České republice.

Oblasť pôsobenia:

Tvarovanie a spracovanie plochého skla

Adresa:

KRYSZTAL, s.r.o.
Kamenná cesta 3
Žilina
Slovenská republika
www.centrumskla.sk

Kontaktné údaje:

Michal Plata
Kamenná cesta 3, Žilina, 010 88, Slovenská republika
Tel: +421 41 202 1234