Údržbár (Ref. č.: PR/022972)

30.11.2020 Lugera & Maklér spol. s r.o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Zlaté Moravce
Typ pracovnej ponuky: Elektrotechnika a energetika, Strojárstvo, technika a rozvoj; Elektrotechnik, Montážnik, montér
Ponúkaný plat (základná mzda): 950€ - 1400€ fix brutto, plus bonusy do 200€
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

* Zabezpečuje bezchybnú prevádzku a údržbu výrobných liniek a strojov;
* Vykonáva elektroinštaláciu, údržbu a opravu rozvodných a výrobných zariadení;
* Navrhuje a vykonáva komplexné riešenia pre zlepšenia výrobných procesov;
* Zisťovanie závad pomocou diagnostiky stroja v programe Simatic, alebo podľa výkresovej dokumentácie;
* Pri riešení úloh úzko spolupracuje s mechanikom a vedúcim údržby;
* Práca na 4 zmeny

Iné výhody:

* 13.,14.plat

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Vhodné pre absolventov: Áno

* Elektrotechnické vzdelanie
* Prax na údržbe v strojárenskom priemysle
* Elektro vyhláška § 22
* Znalosť obsluhy a programovania priemyselných robotov výhodou
* Základná znalosť riadiacich systémov PLC - SIMATIC
* Základná znalosť programovania v C++ výhodou