custom-banner

Experienced financial analyst (Ref. č.: 1-7-35118/PF)

01.12.2020 Grafton Slovakia s.r.o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Bratislava
Bratislava
Typ pracovnej ponuky: Ekonomika, financie, účtovníctvo
Ponúkaný plat (základná mzda): 1600 EUR
1600 - 2500 EUR
Termín nástupu do práce: dohodou
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Do you want to work in dynamic and multicultural enviroment? Do you like payroll agenda? If is your answer yes, then this work position may be interesting for you! What activities could you expect?

- Gathering of data from various teams due to payroll calculations
- Analysing of complete payroll documents
- Cooperation with HR department – for example with preparation of employee payslips
- Reporting to other teams and local management

Iné výhody:

Company will tell candidate about benefits at interview.

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: vysokoškolské II. stupňa
Jazykové znalosti: Anglický jazyk (pokročilý - C1)
Nemecký jazyk (pokročilý - C1)
Vhodné pre absolventov: Nie

We would consider you for this positions if you meet these requirements:

- At least 3-5 years of experience in finance, tax, accounting or payroll
- Knowledge English and German language at C1 level
- Advanced knowledge MS Excel (pivot tables, vlookup)