Operátor/ka výroby + ubytovanie zabezpečené: Trnava

21.11.2020 Manuvia a.s.

Miesto práce: Miesto výkonu práce: Trnava + ubytovanie zabezpečené.
Bratislavský kraj, Trnavský kraj; Bratislava, Košice, Trnava; Hlohovec, Prievidza, Trenčín, Žilina
Typ pracovnej ponuky: Montážnik, montér, Operátor strojov a zariadení, Robotník
Ponúkaný plat (základná mzda): 4,10 EUR/hod.
4,10 € + bonusy a príplatky + výkon, dochádzka + prevádzka, priemerná mzda 810 €
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 5

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Čaká Vás fyzicky nenáročná, ale zodpovedná práca pri manipulácii s dielmi a kontrole kvality na lakovacej linke.

jednoduchá manipulácia s ľahkými plastovým dielmi (nakladanie/vykladanie dielov z lakovacej linky, z lisu)
vizuálna/optická kontrola lakovaných dielov a vyraďovanie nezhodných dielov
evidenciu výsledky svojej činnosti
3 zmenný režim (11,5 hodinová zmena + prestávka)

Iné výhody:

zálohy na účet po týždni
stravovanie je v podniku, výber z viacerých jedál
pitný režim s príspevkom zamestnávateľa
starostlivosť koordinátora
ubytovanie zabezpečené

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie
Vhodné pre absolventov: Áno

spoľahlivosť, zodpovednosť
skúsenosť veľkou výhodou
ochota pracovať na zmeny