custom-banner

Ponúkame ubytovanie a dopravu do zamestnania ZADARMO, ak vycestuješ za prácou do Trenčína. Hľadáme montážnych pracovníkov na výrobu svetiel do automobilov. Plat až do 1 000€!!

22.11.2020 TRANSFER International Staff k.s.

Miesto práce: Levoča, Poprad, Rožňava, Stará Ľubovňa, Vranov nad Topľou
Typ pracovnej ponuky: Výroba; Montážnik, montér, Operátor strojov a zariadení v strojárstve
Ponúkaný plat (základná mzda): 1 000€/brutto = 623€/brutto + 20% variabilná zložka + zákonné príplatky
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- montáž interiérových svetlometov do automobilov
- práca podľa návodov
- kontrola výrobkov a ich balenie

Iné výhody:

- ubytovanie v Trenčíne zadarmo
- doprava do zamestnania zadarmo
- preplatené nadčasy
- príplatky za nočné a poobedné zmeny
- vstupné školenie
- stravovanie v závode 0,90€ a výber z 5-tich jedál + nadštandard
- možnosť ďalšieho profesijného rastu

V prípade, ak Vás ponuka zaujala, neváhajte mi poslať Váš životopis na email: email

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Jazykové znalosti: Slovenský jazyk (expert - C2)
Vhodné pre absolventov: Nie

- ochota vycestovať za prácou
- manuálna zručnosť
- dobrá motorika prstov
- dobrý zrak
- prax vo výrobe výhodou