Operátor lisu v Novom meste nad Váhom - ubytovanie a doprava sú zabezpečené.

26.11.2020 SYNERGIE TEMPORARY HELP s. r. o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Košice
Typ pracovnej ponuky: Výroba; Operátor strojov a zariadení v strojárstve
Ponúkaný plat (základná mzda): 780
780 € + bonusy a príplatky
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Hľadáte si v tomto období stabilnú prácu? Ponúkame Vám prácu operátora lisu so zabezpečeným ubytovaním a dopravou na pacovisko. Pracuje sa na štyri zmeny s možnosťou si privyrobiť aj počas víkendov. Práca je fyzicky nenáročná, preto je vhodná pre mužov aj ženy. Ak máte záujem, neváhajte nás kontaktovať, zabezpečíme vám obhliadku pracoviska.

Vašou náplňou práce bude:
* obsluha lisov
* odoberanie plastových výliskov
* kontrola vylisovaných výrobkov
* dodržiavanie kvality a štandardov

Iné výhody:

* Ubytovanie a doprava je ZDARMA
* Zaujímavé platové podmienky - 780 € základ + bonusy a príplatky + 13. a 14. plat
* Poskytujeme TÝŽDENNÉ ZÁLOHY
* Zabezpečené stravovanie na pracovisku - výber z 5 jedál
* Príjemné a čisté pracovné prostredie

Zaujala Vás táto pracovná ponuka? Kliknite nižšie a pošlite svoj štruktúrovaný životopis. Ak máte akékoľvek otázky k pozícii, neváhajte ma kontaktovať emailom: email

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Vhodné pre absolventov: Áno

* manuálna zručnosť
* ochota pracovať na zmeny
* zodpovednosť
* samostatnosť