custom-banner

Hľadáme montážnych pracovníkov do Trenčína. Výroba svetlometov do automobilov. Ubytovanie aj doprava ZDARMA!!! Plat do výšky 1 000€ mesačne

22.11.2020 TRANSFER International Staff k.s.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Bardejov; Sabinov, Spišská Nová Ves
Typ pracovnej ponuky: Výroba; Montážnik, montér, Operátor strojov a zariadení v strojárstve
Ponúkaný plat (základná mzda): 1000€/brutto = 623€/brutto + 20% variabilná zložka + zákonné príplatky
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- montáž interiérových svetlometov do automobilov - práca podľa návodov - kontrola výrobkov a ich balenie

Iné výhody:

- ubytovanie v Trenčíne zadarmo - doprava do zamestnania zadarmo - preplatené nadčasy - príplatky za nočné a poobedné zmeny - vstupné školenie - stravovanie v závode 0,90€ a výber z 5-tich jedál + nadštandard - možnosť ďalšieho profesijného rastu

Ak Vás ponuka zaujala, kliknite nižšie na "reaguj na ponuku". Prípadne zašlite Váš životopis na e-mail: email

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Jazykové znalosti: Slovenský jazyk (expert - C2)
Vhodné pre absolventov: Nie

- ochota vycestovať za prácou - manuálna zručnosť - dobrá motorika prstov - dobrý zrak - prax vo výrobe výhodou