Montážny pracovník - nástupný bonus *200 Eur

22.10.2020 IC-AUMONT, s.r.o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Devínska Nová Ves
Bratislava
Typ pracovnej ponuky: Automobilový priemysel; Montážnik, montér, Operátor výroby
Ponúkaný plat (základná mzda): 981 EUR
Základná mzda 981,- Eur (možnosť zvýšenia triedy po odpracovaní ½ roka)
- Osobné ohodnotenie
- Skupinové ohodnotenie
- Zmenové príplatky:
*Poobedná *Nočná
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 50

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Montážny pracovník (operátor) v strojárskej výrobe vykonáva podľa pracovného postupu alebo výkresovej dokumentácie, v určitom časovom limite, čiastkové montážne operácie prevažne ručného charakteru, pri ktorých z viacerých častí (súčiastok, dielcov, dielov) zostavuje vyšší celok a podieľa sa na finálnom produkte.

Iné výhody:

- Dotované závodné stravovanie
- Ubytovanie s príspevkom
- Pravidelné poskytovanie záloh
- Starostlivosť koordinátora
- Zmluvná doprava

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Vhodné pre absolventov: Áno