custom-banner

Predaj pyrotechniky, 4,31€/hod + stravné lístky s možnosťou zaškolenia!

23.11.2020 TRANSFER International Staff k.s.

Miesto práce: Bardejov, Dolný Kubín, Humenné, Partizánske; Kežmarok, Lučenec, Rimavská Sobota, Rožňava, Sabinov, Stará Ľubovňa, Svidník, Trebišov, Veľký Krtíš, Vranov nad Topľou
Typ pracovnej ponuky: Obchod; Dokladač tovaru, merchandiser, Predavač
Ponúkaný plat (základná mzda): 4,31€/hod + stravné lístky
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: brigáda
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- dokladanie tovaru a predaj pyrotechniky
- nenáročná práca od 18+ vhodná aj pre študentov

Podmienky:
- PLATNÝ POTRAVINÁRSKY PREUKAZ
- PLATNÝ PYROTECHNICKÝ PREUKAZ

Iné výhody:

- možnosť zaškolenia
- stravné lístky
- vyplácanie mzdy každý týždeň
- koordinátor k dispozícií

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Vhodné pre absolventov: Nie