custom-banner

Team leader vo výrobe

28.11.2020 INDEX NOSLUŠ s.r.o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Prešovský kraj
Typ pracovnej ponuky: Vrcholový manažment, Výroba; Majster výroby, Plánovač výroby, Vedúci obchodnej skupiny, Vedúci výroby
Ponúkaný plat (základná mzda): 1000 EUR
od 1000€ brutto/mesiac (konečná výška mzdy závisí od seniority kandidáta)
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Pre nášho klienta, ktorým je medzinárodná výrobná spoločnosť, hľadáme Supervízora do výroby.

Hľadáme lídra, ktorý má skúsenosti s vedením pracovného tímu vo výrobnom prostredí, ktorý pozná výrobný proces a dokáže si vybudovať prirodzenú autoritu a motivovať svoj pracovný tím.

Náplň práce:
- koordinácia zamestnancov výroby na pridelenej zmene
- plánovanie a organizácia práce s cieľom splnenia plánu výroby
- efektívne využívanie pracovných kapacít
- zodpovedanie za zaškoľovanie nových zamestnancov
- kontrola BOZP a dodržiavanie PO
- riešenie problémových situácií, prijímanie a realizovanie nápravných opatrení na ich odstránenie
- vedenie, motivovanie a hodnotenie pracovného výkonu podriadených zamestnancov
- komunikácia s ostatnými oddeleniami v rámci výroby
- reporting
- práca sa vykonáva na 2 zmeny (ranná a poobedná)

Iné výhody:

-koncoročné odmeny
-práca v medzinárodnej a stabilnej spoločnosti
-osobnostný a kariérny rast
-príspevok do DDS
-jazykové kurzy a iné odborné školenia
-benefity a iné zamestnanecké výhody

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Jazykové znalosti: Anglický jazyk (začiatočník - A2)
Vhodné pre absolventov: Nie

Iné znalosti:

Microsoft Excel, Microsoft Outlook, Microsoft Word

- min. 3-ročná prax na podobnej pozícii
- skúsenosť s vedením pracovného tímu vo výrobe
- schopnosť motivovať tím, prirodzená autorita- organizačné schopnosti
- ochota pracovať na dve zmeny