custom-banner

Manipulant na 4 hodiny v Trenčíne

26.11.2020 INDEX NOSLUŠ s.r.o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Bratislavská ul., Trenčín
okres Trenčín
Typ pracovnej ponuky: Pomocné práce a brigády, Výroba; Operátor strojov a zariadení v strojárstve, Pomocný pracovník, Robotník
Ponúkaný plat (základná mzda): 4,45 EUR/hod.
4,45€/ hod. brutto + časový bonus 0,43€/hod.
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Náplň práce:
- identifikácia správnosti plastového materiálu a porovnávanie s označením na RCL,
- váženie plastového odpadu,
- separácia komunálneho odpadu ako aj všetkého technického odpadu nachádzajúceho sa v priestore odpad. hospodárstva,
- likvidácia, šrotovanie a pílenie technického plastu,
- samostatné manipulovanie s obalovými jednotkami.

Pracovná ponuka je pre fyzickú náročnosť vhodná skorej pre mužov.
Jedná sa o prácu na jednu zmenu od 18:00 do 22:00

Iné výhody:

- práca na trvalý prac. pomer
- pracuje sa na jednu zmenu
- vhodné pre uchádzačov, ktorý si hľadajú vedľajší pracovný pomer

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie
Vhodné pre absolventov: Áno

- zodpovedný prístup k práci
- ochota pracovať aj počas víkendov
- logické myslenie
- základné technické vedomosti - rozlišovanie druhov plastov