custom-banner

Projektový manažér

24.11.2020 Job Impulse s.r.o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Práca vyžaduje cestovanie.
Bratislavský kraj; Bratislava
Typ pracovnej ponuky: Reality a stavebníctvo; Projektový manažér v stavebníctve, Rozpočtár, kalkulant
Ponúkaný plat (základná mzda): 1350 EUR
+ odmeny v závislosti od úspešne uzatvorených projektov
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- obhliadky objektov v teréne
- kalkulácie a príprava cenových ponúk
- komunikácia s klientmi, poisťovňami a subdodávateľmi
- aktívne riadenie projektu, zodpovednosť za naplnenie finančného plánu projektu
- administratívna agenda
- vedenie kolektívu a zodpovednosť za zamestnancov
- služobné cesty v rámci SR
- práca v programoch CENKROS, ODIS, MS OFFICE, Auto Cad, Adobe

Iné výhody:

- zaujímavé finančné bonusy
- služobný automobil aj na súkromné účely
- možnosť čerpať náhradné voľno za nadčasy
- 13. plat

Informácie pre uchádzača:

Prosíme uchádzačov zaslať CV + motivačný list

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Jazykové znalosti: Anglický jazyk (mierne pokročilý - B1)
Nemecký jazyk (mierne pokročilý - B1)
Vhodné pre absolventov: Nie
Vodičský preukaz: B

Iné znalosti:

Adobe Photoshop, AutoCAD, CENKROS, Microsoft Excel, Microsoft Outlook, Microsoft PowerPoint, Microsoft Word

Skúsenosti s vedením stavebných projektov a riadením kolektívu
Skúsenosti s tvorbou a kontrolou cenových ponúk a kalkulácií
Skúsenosti s koordináciou subdodávateľov
Aktívny šofér