White Rabbit hľadá sushi majstra

20.04.2021 EllA 4P, s. r. o.
Miesto práce: Bratislava
Pozícia / odvetvie: Cestovný ruch, gastro, hoteliérstvo; Kuchár, Pomocná sila v kuchyni
Ponúkaný plat (základná mzda): 1100 EUR
na osobnom pohovore
Termín nástupu do práce: od 1.5.2021
Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Mladé panázijské bistro hľadá do svojich radov ľudí, ktorí nám pomôžu vybudovať stabilnú značku na Slovenskom trhu.
Preto, ak máš chuť naučiť sa nové veci, máš rád sushi a ázijské jedlá pripravené nenáročným spôsobom a baví ťa gastro tak ako nás, NEVÁHAJ sa nám ozvať a doplniť tak náš tím na našej vlajkovej a trendy prevádzke v Petržalke.

Momentálne dopĺňame náš tím o:

Sushi majster - krátky/dlhý týždeň.

Platové podmienky sú rozdielne od pozície a praxe, preto je najlepšie stretnúť sa osobne a prejsť konkrétne body spolupráce.

Benefity a ďalšie výhody:

- dochádzkový bonus
- bonus za splnenú ekonomiku
- fakt dobrý kolektív

Uchádzač musí mať prax s typom kuchyne - SUSHI - minimálne 2 roky.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie
Jazykové znalosti: Anglický jazyk (úplný začiatočník - A1)
Vhodné pre absolventov: Nie

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Sme stabilná spoločnosť na gastro trhu od roku 2000.

Oblasť pôsobenia:

Jedálne

Adresa:

EllA 4P, s. r. o.
Rožňavská 8
Bratislava - mestská časť Ružinov
Slovenská republika

Kontaktné údaje:

Henrieta Hochmanová
Rožňavská 8, Bratislava - mestská časť Ružinov, 821 04, Slovenská republika
Tel: 00421911626332