Novovznikajúci koncept v Petržalke (čašník/čašníčka)

20.10.2020 EllA 4P, s. r. o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Bratislava
Typ pracovnej ponuky: Cestovný ruch, gastro, hoteliérstvo; Čašník, Kuchár, Vedúci prevádzky
Ponúkaný plat (základná mzda): 700 - 1300 EUR
Termín nástupu do práce: od 15.12.2020
Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín ukončenia výberového konania: 1.12.2020
Počet voľných miest: 6

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Novovznikajúci koncept hľadá do svojich radov ľudí, ktorí nám pomôžu vybudovať stabilnú značku na Slovenskom trhu, preto ak máš chuť sa učiť nové veci, máš rád Pan ázijské jedlá pripravené nenáročným spôsobom, baví ťa gastro tak ako nás NEVÁHAJ sa nám ozvať a doplniť tak Náš tím na našej vlajkovej prevádzke v Petržalke.

Momentálne dopĺňame náš tím o:

Vedúci/a zmeny krátky/dlhý týždeň.

Čaśník, čašníčka krátky/dlhý týždeň.

Platové podmienky sú rozdielne od pozície, preto je najlepšie si dohodnúť osobný pohovor.

Iné výhody:

-dochádzkový bonus
-bonus za splnenú ekonomiku
-super kolektív

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie
Vhodné pre absolventov: Nie