Výkonný manager/ka

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Firma VERITAS CONSULTING hľadá pre nášho medzinárodného významného klienta do svojho
tímu kolegov/kolegyne, ktorí budú blízko spolupracovať s TOP manažmentom firmy.
Vašou pracovnou náplňou bude:
- Profesionálna podpora vedenia spoločnosti. Orgnizovanie interných a externých schôdzok
- Príprava podkladov pre jednania a porady
- Zaisťovanie ubytovania, leteniek pre vedenie firmy (spoločnosti)
- Komunikácia s riaditeľmi spoločnosti koncernu
- Zaisťovanie, realizácia a (spolupodieľanie sa) na voľno časových aktivitách
- Zaisťovanie všetkých firemných akcií
- Zaisťovanie charitatívnych akcií
- Rôznorodá činnosť, kde budete komunikovať naprieč celou firmou (spoločnosti)
Jedná sa o samostatnú a zodpovednú prácu vyžadujúcu si vysokú mieru lojality a časovú flexibilitu.
Miesto výkonu práce: Olomouc

Benefity a ďalšie výhody:

PONÚKAME:
- Zodpovedajúce finančné ohodnotenie (možnosť ďalšieho profesionálneho rastu)
- Nástupný plat 1 500,- EUR hrubá mesačná mzda (výrazna úprava platu po skúšobnej dobe, ktorá je trojmesačná)
- Balíček zamestnaneckých benefitov (auto, telefón, laptop, ubytovanie apod.)
- Ubytovanie v Olomouci je zabezpečené bezplatne
- Nástup je možný ihneď alebo podľa dohody

Všeobecne požadované znalosti:

POŽADUJEME:
- VŠ vzdelanie
- Dobré komunikačné schopnosti
- Zodpovednosť, dôkladnosť (starostlivosť), kreativitu, prezenčné zručnosti a schopnosti
- Znalosť práce na PC – výborná znalosť MS Excel, MS Word, MS Outlook, MS POWER POINT
- Znalosť anglického jazyka
- Požadujeme športovú zdatnosť, (skúsenosti s outdoorovými aktivitami vítané)
- Vodičský preukaz sk. B
- Bez fóbie z lietania lietadlom a vrtuľníkom
- Pracovný čas (doba) je časove nezávislý, v prípade potreby je občas práca aj v sobotu, v nedeľu a počas štátnych sviatkov
- Časté zahraničné cesty

INFORMÁCIE
- Informáciu o firme, pre ktorú budete pracovať nájdete na stránkach www.ids-olomouc.cz

Svoje žiadosti s prílohami a to:
- Životopis
- Doklade o vzdelaní
- Fotografia
- Doklady o absolvovaní rôznych kurzoch
- Váš súhlasom so spracovaním osobných údajov
Zasielajte na našu e-mailovú adresu: info @ perfecthomes.sk

Bližšie informácie Vám poskytneme na tel.čísle: +421 903 704 039.
Prvé výberové kolo sa bude konať vo firme:
VERITAS CONSULTING, s.r.o. na Hlavnej ul.č. 111 v Prešove, I. poschodie.
Druhé kolo (užší výber) sa bude konať v:
Hotel THERESIAN, Javoříčská 674/5, 779 00 Olomouc, Česká republika
V prípade uzavretia hraníc z dôvodu pandémie ochorenia COVID 19 v Grand Hoteli Kempinski Kúpeľná 6, 059 85 Vysoké Tatry-Štrbské Pleso

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    vysokoškolské II. stupňa
  • Jazykové znalosti:
    Anglický jazyk
  • Vhodné pre absolventov:
    Áno
  • Vodičský preukaz:
    B