Nákupca (Ref. č.: PR/022967)

21.11.2020 Lugera & Maklér spol. s r.o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: okres Zvolen
Typ pracovnej ponuky: Obchod; Nákupca
Ponúkaný plat (základná mzda): 1200 € v hrubom
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

* aktívny výber a audit nových dodávateľov
* zabezpečenie procesu pri výbere dodávateľa
* zodpovednosť za kontrolu nákladov a sledovanie cien jednotlivých položiek
* optimalizácia nákladov
* pravidelná komunikácia s dodávateľmi a riešenie prípadných reklamácií
* sledovanie kapacít potrebných pre výrobu, sledovanie plánov výroby
* pravidelný reporting
* zodpovednosť za spracovanie nákupných požiadaviek, za vytváranie a správnosť objednávok
* zodpovednosť za včasné dodanie suroviny v požadovanej kvality

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Jazykové znalosti: Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)
Vhodné pre absolventov: Áno
Vodičský preukaz: B

* ukončené minimálne stredoškolské vzdelanie
* predošlá skúsenosť na pozícií Nákupca
* Anglický jazyk - komunikatívna úroveň - B2
* komunikatívnosť
* samostatnosť